Začnite tu

Ak ste ako väčšina našich členov TAB, ste úspešný a chcete rozvíjať svoju firmu. Snažíte sa zlepšovať a dosiahnuť svoj potenciál. Chcete niečo dosiahnuť a po sebe niečo zanechať. Ale niečo vám stále stojí v ceste. Príliš veľa práce a príliš málo času na to, aby ste videli to, čo si iní môžu všimnúť ihneď.

"Členstvo v TAB mi prináša reálny pohľad na skutočný stav mojej firmy vďaka širokému spektru názorov ľudí, ktorí netrpia prevádzkovou slepotou v mojom odbore. Dokážu mi otvoriť oči, aby som videl veci iným spôsobom a riešil ich inak, ako doteraz.

Petr Mudramajiteľ

Znie vám to povedome?

Odpovedzte si úprimne:

  • Máte pocit, že na všetko ste vo firme sám?
  • Máte pocit, že všetko prichádza rýchlejšie ako zvládnete?
  • Chcete svoj osobný život a firmu posunúť na ďalšiu úroveň, len neviete odkiaľ začať?

Ak áno, nie ste sami. Či už ste riaditeľom alebo majiteľom firmy, vaša práca je rozdielna od bežnej.
Úspech, alebo neúspech vašej spoločnosti spočíva priamo na vašich ramenách a to je záťaž, ktorej väčšina ľudí nerozumie. A pritom sa stále musíte starať o veci, na ktorých záleží najviac - rodina a zdravie.
Sústrediť sa na to podstatné nie je jednoduché. Odpoveďou je nielen robiť tie správne veci, ale robiť ich aj správne.

Ak ste ako my a naši členovia, máte radi svoju prácu, ale zároveň chcete napĺňať aj svoje osobné vízie.

Ukážkové Boardy

Veríme, že zdieľanie skúseností vedie k väčšej prosperite. Našim cieľom je pomáhať podnikateľom a lídrom firiem dosahovať svoje ciele prostredníctvom zdielania skúseností. Hovorí sa, že viac hláv, viac rozumu, tak prečo nemať úžitok z osvedčených postupov a systémov? 

Na Ukážkovom Boarde sa dozviete, ako sa k nim môžete dostať efektívnym spôsobom.

Články

Zdroje

Viesť firmu znamená veľa rozhodnutí a veľa otázok. Stiahnite si Top Tipy z Boardov od lídrov firiem, ktorí riešia to isté. Či už rozbiehate svoje podnikanie alebo už máte niečo za sebou, môžete mať z TAB prospech. Čo by ste mali pri vstupe zvážiť? - prečitajte si.