Referencie

"Vďaka členstvu v TAB sa viac stávam majiteľom firmy a nie osobou, ktorá vo firme rieši všetko a za všetkých. Je to príjemne strávený čas, kde získavam informácie potrebné pri podnikaní, nové kamarátsva a odreagujem sa od denných problémov."

Daniel Hacaj PRODAN INTERIER

"Mojím najväčším problémom bola prokrastinácia. Teraz sa určite viac zamýšľam nad plánovaním vecí a som v prostredí, kde vďaka uzavretosti skupiny a dôveryhodnosti účastníkov môžem zdieľať témy a problémy, ktoré v podnikaní riešim a hlavne dostávam úprimnú spätnú väzbu."

Juraj BaisBusiness for Breakfast Slovakia

"Na zasadaniach TAB Boardu panuje veľmi ústretová atmosféra, ktorá mi umožňuje otvorene hovoriť o všetkých témach týkajúcich sa mojej firmy. Od skúsených kolegov získavam praktické rady, vďaka ktorým potom môžem firmu lepšie a aktívnejšie riadiť, čo mi prináša reálne výsledky do môjho biznisu."

Otakar FruhbauerSeteva

"Pred príchodom do TAB som si začínal myslieť, že moja firma stagnuje. TAB mi pomohol pri strategickom plánovaní, čo viedlo k realizácii niekoľkých úspešných rastových stratégií. S radosťou môžem povedať, že TAB pomohol mojej malej firme dosiahnuť mnohonásobne lepšie výsledky!"

Mike GreeneGreene Moving and Storage

"Členstvo v TAB mi prináša reálny pohľad na skutočný stav mojej firmy vďaka širokému spektru názorov ľudí, ktorí netrpia prevádzkovou slepotou v mojom odbore. Dokážu mi otvoriť oči, aby som videl veci iným spôsobom a riešil ich inak, ako doteraz. Zameriavam sa tak na podstatné veci, čerpám nové skúsenosti a posúvam moje podnikanie na vyššiu a efektívnejšiu úroveň."

Petr MudraVolter

"Členstvom v TAB Boarde som ušetril významné finančné prostriedky, ktoré by som musel zaplatiť rôznym poradcom, konzultantom alebo školiteľomm. Kolegovia v Boarde mi poskytujú túto hodnotu pravidelne a s dôrazom na praktickú skúsenosť z ich podnikania a využiteľnosť pre môj vlastný business."

Michal MarešDakuz

"Pravidelné zasadania TAB Boardu sa pre mňa stali nedoddeliteľnou súčasťou aktívneho riadenia firmy. Veľmi mi pomáha, že se môžem každý mesiac oprieť o skúsenosti kolegov aj svojho facilitátora. Štyri hodiny na zasadaní TAB Boardu sú pre mňa inšpiráciou na celý zbytok masiaca vo firme."

Miroslav FribertMyr Communication

"Vďaka TAB som sa začal oveľa viac zaujímať o stratégiu firmy a dostal som nový impulz k dalšiemu rozvoju firmy. Zasedanie TAB Boardu je veľmi inšpirujúce a dostávam tu nápady od kolegov, ktorí riešia rovnaké problémy ako ja, aj keď sú z úplne iného odvetvia. V našej fime riešim odovzdanie vedenia na mladšiu generáciu a vďaka TAB dcéra dostala veľkú motiváciu firmu prevziať a ďalej rozvíjať."

Jiří KamenickýSyntea software

"Tím, že v TAB sú nekonkurenčné firmy je diskusia veľmi otvorená a vedie až k prekvapivo obohacujúcej výmene názorov a skúseností presahujúcich úzke profesné zameranie. Diskusia prebieha profesionálne moderovanou formou a výstup podporuje možnosť uplatnenia do “života“."

Jan SvatošAspect Works

"Členstvo v TAB Boarde je pre mňa veľmi inšpirujúce. Dostávam tu celý rad konkrétnych rád a podnetov, ako sa posunúť ďalej a tým si "dobíjam svoje baterky". Na diskusiách v TAB Boarde oceňujem pohľad "zvonku", čím rovno získavam odpoveď na otázky, ktoré mi do dovtedy vôbec neprišli na um. To mi potom dodá chuť znovu sa oprieť do svojich problémov a veci pozitívne vyriešiť."

Marek HanzlAGILO.CZ

"Na zasadaniach TAB Boardu je zaujímavé, že veľa z nás, podnikateľov, skutočne rieši podobné témy, že naše problémy "nie sú výnimočné", ale sú si veľmi podobné. Človek sa uistí, že na to nemusí byť sám a že od ostatných účastníkov zasadania môže získať praktické rady, ako vec zvládnuť."

Oldřich UrbanKontour

"Vďaka členstvu v TAB Boarde už nie som na podnikanie sama. Mám k dispozícii široký tím skúsených podnikateľov, s ktorými se môžem poradiť pri riadení firmy. Cítim podporu kolegov v TAB Boarde, čo mi dodáva energiu do ďalšej práce."

Alexandra NedvědováExtel CZ

Potrebujete niečo podobné?