Stretnutia progresívne mysliacich majiteľov a CEO firiem

Majitelia veľkých spoločností môžu pri strategickom riadení svojich firiem využívať skúsenosti svojho manažmentu a tiež členov predstavenstva. Takúto možnosť malé a stredné firmy vo väčšine prípadov nemajú. Práve preto je tu TAB Board.

Cítite sa byť niekedy
na svoje podnikanie sami?

Podnikáte, alebo vediete malú či strednú firmu? 

Každý deň je plný rozhodnutí. Viesť firmu môže byť osamelý pocit a kľúčové rozhodnutia sú na vás. Nie všetky rozhodnutia a riešenia, zvlášť o zamestnancoch musia byť zrejmé. Je to náročné a riešenie často vyzerá byť nemožné. Nikto vám nehovorí, čo (ne)máte robiť.Pohnúť sa z miesta je na vás.

Odpovedzte si úprimne, koľko hodín ste strávili hľadaním stratégie, ako posunúť vaše podnikanie na ďalšiu úroveň a dosiahnuť svoju víziu úspechu?

Presadzovanie všetkých rád a teórií môže byť v najlepšom prípade časovo náročné a v najhoršom frustrujúce a neefektívne. Stretnutia podnikateľov prerušujú tento chaos a poskytujú realistické a praktické rady, ktoré úspešne používajú aj ostatní majitelia firiem, aby posunuli svoje podnikanie na ďalšiu úroveň. Tiež vám pomôžu udržať si zodpovednosť za uskutočnenie vašej vízie. Existuje veľa efektívnych stratégií ako dosiahnuť nový level podnikania, ale len jedna, ktorá sa hodí konkrétne na vaše podnikanie.

Prostredníctvom poradných boardov, individuálneho koučingu a certifikovaných nástrojov prináša TAB Board vlastníkom firiem strategickú výhodu, ktorá dokáže zaistiť vyššiu ziskovosť, zefektívniť podnikanie a firemné výsledky a sústrediť sa na to, čo je pre nich skutočne dôležité.

"Na zasadaniach TAB Boardu panuje veľmi ústretová atmosféra, ktorá mi umožňuje otvorene hovoriť o všetkých témach týkajúcich sa mojej firmy. Od skúsených kolegov získavam praktické rady, vďaka ktorým potom môžem firmu lepšie a aktívnejšie riadiť, čo mi prináša reálne výsledky do môjho biznisu."

Otakar Fruhbauer, Setevamajiteľ

Je vám niektorý z týchto scenárov povedomý?

  • Vytvorili ste firmu, ale stále máte pocit, že pracujete pre niekoho iného.
  • Máte problémy nájsť a udržať správne talenty.
  • Chcete vedieť, kde nájsť zamestnancov a ako sa uistiť, že si ich vyberiete dobre
  • Chcete firmu rozvíjať, ale neviete kde skôr začať.
  • Chcete zvýšiť svoj príjem a zamerať svoj čas na strategické iniciatívy, ktoré máte radi a mať kvalitný čas pre rodinu a priateľov.
  • Chcete vedieť, ako a kde investovať svoje obmedzené zdroje aby ste mohli firmu ďalej rozvíjať a byť ziskový.
  • Máte obavy, že vaša firma nebude pripravená na predaj, alebo na odovzdanie členom rodiny.
  • Chcete sa uistiť, že o vašu firmu bude postarané aj po vašom odchode.

S TAB Board už nie ste na svoje podnikanie sami

Ako člen TAB Boardu už nie ste na svoje podnikanie sami, máte svoj tím poradcov. Stretávate sa so seberovnými podnikateľmi, získavate praktické rady k témam, ktoré už niekto pred vami vyriešil. Prijmete tak menej zlých rozhodnutí a ušetríte čas i peniaze kompetentným rozhodnutím.

"Pravidelné zasadania TAB Boardu sa pre mňa stali nedoddeliteľnou súčasťou aktívneho riadenia firmy. Veľmi mi pomáha, že se môžem každý mesiac oprieť o skúsenosti kolegov aj svojho facilitátora. Štyri hodiny na zasadaní TAB Boardu sú pre mňa inšpiráciou na celý zbytok masiaca vo firme."

Miroslav Friebertmajiteľ

The Alternative Board ® (TAB Board) je výberová členská organizácia, ktorá pomáha podnikateľom efektívnejšie viesť firmu, dosahovať lepšie zisky a väčšie naplnenie osobných cieľov.

Chcete svoje podnikanie posunúť na ďalší level?

Ak áno, tak by ste mali spraviť niečo už teraz!