Cítite sa byť niekedy na svoje podnikanie sami? Príďte sa pozrieť na ukážkový board!

Stretnutia progresívne mysliacich majiteľov a CEO firiem

Cítite vnútornú nespokojnosť zo stagnácie, ale neviete to zreteľne pomenovať, len vnímate, že tam je? V bezpečnom prostredí podnikateľov vám pomožeme osvetliť toto slepé miesto a rozvinúť váš potenciál.

Prečítajte si, ako môžete zlepšiť svoje podnikanie a svoj život.

Je vám niektorý z týchto scenárov povedomý?

  • Vytvorili ste firmu, ale máte pocit, že pracujete pre niekoho iného.
  • Chcete zvýšiť svoj príjem a zamerať svoj čas na strategické iniciatívy, ktoré máte radi a mať kvalitný čas pre rodinu a priateľov.
  • Máte problémy nájsť a udržať správne talenty.
  • Chcete vedieť, kde nájsť zamestnancov a ako sa uistiť, že si ich vyberiete dobre
  • Chcete firmu rozvíjať, ale neviete odkiaľ začať.
  • Chcete vedieť, ako a kde investovať svoje obmedzené zdroje aby ste mohli firmu ďalej rozvíjať a byť ziskový.
  • Máte obavy, že vaša firma nebude pripravená na predaj, alebo na odovzdanie členom rodiny.
  • Chcete sa uistiť, že o vašu firmu bude postarané aj po vašom odchode.

Cítite sa byť niekedy
na svoje podnikanie sami?

Podnikáte, alebo vediete malú či strednú firmu? 

Každý deň je plný rozhodnutí. Viesť firmu môže byť osamelý pocit a kľúčové rozhodnutia sú na vás. Nie všetky rozhodnutia a riešenia, zvlášť o zamestnancoch musia byť zrejmé. Je to náročné a riešenie často vyzerá byť nemožné. Nikto vám nehovorí, čo (ne)máte robiť.Pohnúť sa z miesta je na vás.

Odpovedzte si úprimne, koľko hodín ste strávili hľadaním stratégie, ako posunúť vaše podnikanie na ďalšiu úroveň a dosiahnuť svoju víziu úspechu?

Presadzovanie všetkých rád a teórií môže byť v najlepšom prípade časovo náročné a v najhoršom frustrujúce a neefektívne. Stretnutia podnikateľov prerušujú tento chaos a poskytujú realistické a praktické rady, ktoré úspešne používajú aj ostatní majitelia firiem, aby posunuli svoje podnikanie na ďalšiu úroveň. Tiež vám pomôžu udržať si zodpovednosť za uskutočnenie vašej vízie. Existuje veľa efektívnych stratégií ako dosiahnuť nový level podnikania, ale len jedna, ktorá sa hodí konkrétne na vaše podnikanie.

"Na zasadaniach TAB Boardu panuje veľmi ústretová atmosféra, ktorá mi umožňuje otvorene hovoriť o všetkých témach týkajúcich sa mojej firmy. Od skúsených kolegov získavam praktické rady, vďaka ktorým potom môžem firmu lepšie a aktívnejšie riadiť, čo mi prináša reálne výsledky do môjho biznisu."

Otakar Fruhbauer, Setevamajiteľ

Pomáhame majiteľom a riaditeľom firiem z nekonkurenčných odvetví rozvíjať svoje firmy, zvyšovať profitabilitu a zlepšovať ich život tým, že využívajú poradné boardy lokálnych firiem a strategické služby.

S TAB Board už nie ste na svoje podnikanie sami

Žiadne teórie, len praktické a osvedčené riešenia

Úlohou bordu je zabezpečiť členom dôverné prostredie pre serióznu diskusiu o všetkých aspektoch podnikania, prinášať nové pohľady, ktoré im pomôžu lepšie sa rozhodovať, prispievať vyskúšanými riešeniami pre lepšie fungovanie firiem a pomôcť dosahovať ich vízie a vízie ich firiem.

Boardy vám pomôžu objaviť nové impulzy a získať úprimnú spätnú väzbu na profesionálnej úrovni.

"Pravidelné zasadania TAB Boardu sa pre mňa stali nedoddeliteľnou súčasťou aktívneho riadenia firmy. Veľmi mi pomáha, že se môžem každý mesiac oprieť o skúsenosti kolegov aj svojho facilitátora. Štyri hodiny na zasadaní TAB Boardu sú pre mňa inšpiráciou na celý zbytok masiaca vo firme."

Miroslav Friebertmajiteľ

Chcete svoje podnikanie posunúť na ďalší level?

Ak áno, tak by ste mali spraviť niečo už teraz!