Cítite sa byť niekedy na svoje podnikanie sami?

Kam si môže majiteľ menšej alebo strednej firmy prísť po radu? K priateľom, známym, či rodine? Kto to skúsil, ten vie, že väčšiu hodnotu majú reálne a praktické rady. Viesť firmu môže byť osamelý pocit. Ale, čo ak by ste mali poradný tím skúsených majiteľov firiem?

Zúčastnite sa Ukážkového Boardu

Ukážkový Board je stretnutie pre majiteľov a riaditeľov malých a stredných firiem z nekonkurenčných odvetví, ktorí chcú zistiť, ako môžu byť TAB Boardy ďalším zaujímavým krokom na ich pracovnej a životnej ceste. 

Pod vedením skúseného facilitátora si vymeníte skúsenosti vo dvoch vašich témach (výzva, príležitosť, problém...), ktoré aktuálne riešite. Vyberieme ich priamo na mieste.

Ak vediete firmu a máte zamestnancov, príďte si vyskúšať rolu člena Boardu v úlohe poradcu, aj toho komu je poradené.

Na svoje podnikanie už nemusíte byť sami. Každý člen poradných boardov (TAB) prichádza s inými a jedinečnými silnými a slabými stránkami, vyskúšanými a otestovanými v reálnom živote. Práve toto robí z TAB silný nástroj pre majiteľov firiem, ktorý pomáha vyplniť medzery vo vzájomných vedomostiach a pomáha rozvíjať svoje vlastné schopnosti v iných oblastiach. Spolu s poradenstvom získate aj možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti a vedomosti. Získate motiváciu ďalej rásť a možnosť pomôcť iným podnikateľom.

Začíname za:

Streda 20. 10. od 10:00 do 13:00

Hotel Crowne Plaza
Hodžovo námestie
Bratislava

Vstupné je ZDARMA
Na mieste bude aj malé občerstvenie

POZOR: Stretnutie je obmedzené pre 10 ľudí, preto si ho radšej rezervujte včas.

Štruktúra stretnutia

10:00 - 10:30 - rozohriate a zoznámenie sa
10:30 - 11:00 - predstavenie TAB a systému Boardov
11:00 - 12:00 - Ukážkové zasadanie TAB Boardu
12:00 - 12:30 - otázky a odpovede
12:30 - 13:00 - uzatvorenie stretnutia

Hlavný prínos

INŠPIRÁCIA

Zistíte, ako vám stretnutie progresívne mysliacich majiteľov môže pomôct efektívnejšie viesť firmu

OVERENIE

Zistíte, ako si výmenou skúseností a praktických rád spravíte viac lepších rozhodnutí

MOTIVÁCIA

Na podnikanie už nemusíte byť sami, nájdete podporu u ďalších skúsených majiteľov firiem

„Členstvo v TAB Board je pre mňa veľmi inšpirujúce. Dostávam tu rad konkrétnych rád a podnetov, ako sa posunúť ďalej a tým si „dobíjam svoje baterky“. Na diskusiách v TAB Board oceňujem pohľad “zvonnku“, čím rovno získavam odpoveď na otázky, ktoré ma do tej doby vôbec ani nenapadly. To mi potom dodá chuť sa znovu do svojich problémov oprieť a veci pozitívne vyriešiť.“

Marek Hanzlmajiteľ

Stretnutie vedie

Igor Axamít
Igor Axamít
Regionálny riaditeľ The Alternative Board

TAB certifikovaný facilitátor/kouč, podnikateľ, spolupracoval na uvádzaní nových produktov a služieb do života. otec dcéry, ochočený trojnohým psom, amatérsky jazdiaci motokáry a s gitarou povesenou na klinec. V Bratislave vedie 3 TAB Boardy.

Rezervujte si svoje miesto. Vstupné je zdarma.

PS: pretože Igor je tiež len človek, vyhradzuje si v závažnom prípade právo na zmenu termínu. Teraz je to len na vás - vyplniť prihlášku.

Vaša rola*

POZOR: Stretnutie je obmedzené pre 10 ľudí, preto si ho radšej rezervujte včas.